مرجع قالب و افزونه برای وردپرس، جوملا و دروپال فارسی
به ایستاتگ خوش آمدید

ایستاتگ یک پروژه کوچک و رایگان برای معرفی قالب، افزونه و آموزش های وردپرس، جوملا و دروپال فارسی است که به ما کمک می کند تا وبسایتهای بهینه و قدرتمندی داشته باشیم.

پشتیبانی آنلاین

خدمات ایستاتگ رایگان است اما شما می توانید از پشتیبانی خدماتی که دریافت کرده اید هم برخوردار باشید.
تلگرام: nasour@

شاید تنها باگی که بتوان برای وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا نام برد مصرف بالای منبع سرور هنگام بازدید های بالا و تعداد مطالب و آرشیو زیاد باشد. ساختار بانک اطلاعاتی وردپرس به نوعی است که برای فراخوانی حجم بالایی از رم را اشغال میکند و درصد بالایی از cpu را برای پردازش خویش در اختیار می گیرد.

افزونه DB Cache Reloaded Fix یک موتور کش سریع با پیکربندی آسان

افزونه DB Cache Reloaded Fix یک موتور کش سریع با پیکربندی آسان


برنامه نویسانی که روی این مشکل وردپرس در بازدیدها و آرشیوهای بالا کار می کنند تا کنون افزونه های کاربردی و موثری را ارائه کرده اند که تا درصد زیادی از بار وارده بر روی سرور را کاهش می دهد. اما از سوی دیگر تنظیمات پیچیده و ناهمخوانی امکانات افزونه ها با نیازهای وبسایت ما مشکلات را دوچندان می کند.
افزونه DB Cache Reloaded Fix یک موتور کش سریع با پیکربندی آسان است که براحتی می توانید با کمک آن از ارائه ی صفحه کش پایگاه داده با فاصله های زمانی قابل تنظیم حداقل 30 درصد از بار وارده بر روی سرور خود را کاهش دهید.
از برتریهای افزونه DB Cache Reloaded Fix حجم کم صفحات ذخیره شده بر روی هاست، دسترسی کاربران به جدیدترین اطلاعات سایت بدون افزایش فشار بر روی سخت افزار سرور، پشتیبانی از محتوای سایدبار و ابزارک ها، امنیت بالا و تنظیمات آسان است.
با استفاده از این افزونه سرعت بارگزاری سایت شما افزایش خواهد یافت و میزان سئوی آن تا درصد زیادی بدلیل بارگزاری سریع افزایش خواهد داشت.
 
لینک دانلود افزونه DB Cache Reloaded Fix نسخه 2.2.4 از ایستاتگ
 
صفحه افزونه DB Cache Reloaded Fix در سایت اصلی وردپرس
 
 

7 Responses to معرفی یک موتور کش سریع برای پایگاه داده وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *