مرجع قالب و افزونه برای وردپرس، جوملا و دروپال فارسی
به ایستاتگ خوش آمدید

ایستاتگ یک پروژه کوچک و رایگان برای معرفی قالب، افزونه و آموزش های وردپرس، جوملا و دروپال فارسی است که به ما کمک می کند تا وبسایتهای بهینه و قدرتمندی داشته باشیم.

پشتیبانی آنلاین

خدمات ایستاتگ رایگان است اما شما می توانید از پشتیبانی خدماتی که دریافت کرده اید هم برخوردار باشید.
تلگرام: nasour@

مدتهاست که روند وب گردی از آن شکل سنتی خود خارج شده است و ما عموما تازه های وبلاگها و وبسایتهایی را که دوست داریم از طریق شبکه های اجتماعی و خبرخوان ها دنبال می کنیم.
اگر خودمان هم پای ثابت وبلاگنویسی باشیم بالطبع دیگران نیز بیشتر از آنکه هر روز حوصله کنند و به وبلاگ ما سر بزنند، به سادگی خوردن یک خوراک سریع و آماده، فید وبلاگمان را به خورد خبرخوانشان می دهند و یا آنرا به صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی پیوند می زنند و هر بار که ما مطلب تازه ایی نوشتیم؛ عنوان و بخش کوچکی از نوشته ی جدید ما را می بینند.

افزودن متن دلخواه به فید با افزونه RSS Footer

افزودن متن دلخواه به فید با افزونه RSS Footer


اما واقعیت امر آن است که همه ی بینندگان خروجی سایت ما، برای خواندن مطلب به وبلاگ ما سر نمی زنند و ما چاره را در این دیدیم که امروز افزونه ایی را به شما معرفی کنیم که بتوانید متنی ثابت را به ابتدا یا انتهای فید خود اضافه کنید و به این طریق به نحوی اختصاصی مطلبی را فقط به خوانندگان فید خود بگویید.
با اینکار نه تنها هنوز فید و وبلاگتان به شکل کلاسیک خود باقیست بلکه شما توانسته اید حرف و پیام ویژه خود را که بی شک ترغیب خوانندگان وبلاگتان را برای سر زدن به آن در پی خواهد داشت را نیز بگویید.
افزونه RSS Footer این کار ساده اما کاربردی را برای ما انجام می دهد…
 
لینک دانلود پلاگین RSS Footer نسخه 0.9.8 از سایت ایستاتگ
 
صفحه اختصاصی افزونه RSS Footer در سایت اصلی وردپرس
 
 

2 Responses to متن دلخواهتان را همراه فید، روانه ی خبرخوانها کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *