مرجع قالب و افزونه برای وردپرس، جوملا و دروپال فارسی
به ایستاتگ خوش آمدید

ایستاتگ یک پروژه کوچک و رایگان برای معرفی قالب، افزونه و آموزش های وردپرس، جوملا و دروپال فارسی است که به ما کمک می کند تا وبسایتهای بهینه و قدرتمندی داشته باشیم.

پشتیبانی آنلاین

خدمات ایستاتگ رایگان است اما شما می توانید از پشتیبانی خدماتی که دریافت کرده اید هم برخوردار باشید.
تلگرام: nasour@

ماژول EVO Frontpage یک افزونه قدرتمند برای جوملا است که می توانید مقالات یا مطالب خود را در کنار یک تصویر بند انگشتی زیبا و کاملا قابل تنظیم نشان دهید.

ماژول EVO Frontpage برای نمایش مطالب در سبکهای مختلف در جوملا

اگر بخواهید از این ماژول برای نمایش مطالب جوملایی خود استفاده کنید به شما با اطمینان خاطر می گویم که با یک ماژول سبک و کدنویسی کاملا بهینه مواجه هستید. در تمام مشخصه های نمایشی خود قابل تنظیم برای پیکربندی است و اینکه چه و چگونه باید محتوا را نمایش دهد، دست شما برای تغییرات باز است.
برای مشاهده توضیحات، تصاویر، دمو و ویژگی های این ماژول می توانید به صفحه اصلی افزونه در سایت مرجع جوملا جهانی مراجعه کنید.
اگر چه تلاش ما برای در دسترس قرار دادن ماژول ها و افزونه ها مطابق با آخرین اصلاحیه ها و ورژن های موجود است ولی ایستاتگ اکیداً توصیه می کند که همیشه آخرین نسخۀ افزودنیها را از صفحۀ اصلی افزونه که در سایت مرجع جوملا معرفی می کنیم و لینک آنرا برای سهولت استفاده شما در انتهای مطلب قرار داده ایم، دانلود نمایید.

+ صفحه ماژول EVO Frontpage در سایت جوملا جهانی

+ دانلود نسخه ۵٫۰٫۱ سازگار با نسخه های جوملا ۳٫x و ۲٫۵ از ایستاتگ

2 Responses to ماژول EVO Frontpage برای نمایش مطالب در سبکهای مختلف در جوملا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *