آغاز فروش لوازم جانبی موبایل در بورسیکا

0 42

فروشگاه اینترنتی بورسیکا (Boorsika.com) که با شعار تجربۀ خوب خرید فصل تازه ای را در فرهنگ سازی خرید آنلاین در فضای کسب و کارهای اینترنتی ایران شروع کرده است به تازگی قدم به بازار جذاب لوازم جانبی موبایل گذاشته است.
لوازم جانبی موبایل به سبب تنوع، جذابیتهای زیاد، بازار گسترده و نیاز رو به تزادیدی که دارد می تواند میدان خوبی برای استارتاپ های حوزه دیجیتال محسوب شود.

لوازم جانبی موبایل در فروشگاه اینترنتی بورسیکا
فروش لوازم جانبی موبایل در فروشگاه اینترنتی بورسیکا

بورسیکا با اتکا به یک تیم حرفه ای و با تجربه و با سرمایۀ اجتماعی کاربران وفادار و رو به گسترش خود که تا کنون در چند حوزۀ کالایی مهم از جمله لوازم خانگی، کالای دیجیتال و لوازم شخصی کارنامۀ قابل قبولی را ثبت کرده اند امیدوارند که با متغیرهای قابل رقابتی از جمله قیمت مناسب، کیفیت بالا و گارانتی تعویض کالا بتوانند حقوق مشتری نهایی را تا درصد زیادی محقق سازند.
از جمله چالشهای لوازم جانبی در ایران واردات کالاهای بی کیفیت و بدون گارانتی و از مبادی غیررسمی است که در نهایت هم قیمت تمام شده را برای مشتری حتی تا چندین برابر قیمت اصلی بالا می برد و هم از هیچگونه ضمانت واقعی برخوردار نیست.
بورسیکا به لطف قرارادهای قانونی و مستقیم خود با تامین کنندگان اصلی لوازم جانبی موبایل توانسته است چالشهای این بازار مهم کالای دیجیتال را به خوبی حل و فصل کند و نویدبخش یک تجربه خوب خرید از یک خرده فروشی آنلاین باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.